SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

CHP’li Polat: “Kentsel dönüşümü yerinde yapacağız”

Güncelleme: 13:36 - 12.12.2023
CHP’li Polat: “Kentsel dönüşümü yerinde yapacağız”

15 yıl boyunca meclis üyeliği yaptığı ilçesi Bayraklı’nın belediye başkanlığı koltuğuna talip olan CHP’li Cindi Can Polat, seçim çalışmaları boyunca Bayraklı sokaklarında sevgiyle karşılandı. Cindi Can Polat, Bayraklı hakkında önemli projelerinin de olduğunu belirterek bu projelerin detaylarını paylaştı.

“Kentsel dönüşümü yerinde yapacağız”

CHP Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Cindi Can Polat, kentsel dönüşüm hakkında “Kentsel dönüşümü yerinde yapacağız. Hiç kimse yerinden başka bir yere gitmeyecek. Herkes olduğu yerde kalacak. Kenti betonlaştırmayacağız. Geniş yeşil alanları olan, yeteri kadar sosyal donatı alanı bulunan, yolları geniş, yaşanabilir refah seviyesi yüksek bir kent yaratacağız. Bizim yapacağımız dönüşümde oluşan bütün rantı hak sahiplerine yayacağız. Üçüncü kişileri aracı yaparak, onları oluşan ranttan nemalandırmacağız. Bu dönüşümü yaparken ada bazında yapacağız. Bu dönüşümü belediye olarak STK’larla, demokratik kitle örgütleriyle, muhtarlarla ve mahallelerdeki kanaat önderleriyle yapacağız. Yağtığımız planları vatandaşın onayına sunacağız. Kabul görürse, desteklenirse onaylayacağız. Vatandaşa rağmen hiç bir şey yapmayacağız” dedi.

“Denize ulaşım noktalarındaki engelleri ortadan kaldıracağız”

İlçe halkının denize ulaşımı noktasında sıkıntıları bulunduğunu bildiren Cindi Can Polat, “Bayraklı’nın sahili var, kıyı şeridi var, denizi var ancak halkımız denize ulaşamıyor, engeller var. İZBAN ve Altınyol denize ulaşım anlamında engel teşkil ediyor. Bu durumu devletin diğer kurum, kuruluş ve Büyükşehir ile istişare ederek uygun görülen yerlerde Altınyol ve İZBAN’ı yer altına alarak Bayraklılı hemşehrilerimizin denize ulaşım noktalarındaki engelleri ortadan kaldıracağız” açıklamasında bulundu. 

“Mevcut sevgi yolunu kültür yolu yapacağız”

İlçede bulunan ve yerli yabancı bir çok turist tarafından ziyaret edilen Antik Kent Smyrna ulaşımını kültür yoluyla destekleyeceklerini söyleyen Cindi Can Polat, “Mevcut sevgi yolunu kültür yolu yapacağız. Denizden ve karadan gelen turistlerin bu ulaşım aksi üzerinde Smyrna Antik Kent üzerine ulaşımını sağlayacağız. Smyrna Antik Kenti’ndeki kazı çalışmalarını sponsorlar ve devletin diğer yetkili organlarıyla birlikte hızlandıracağız. Burayı gezi turizmine açacağız. Böylelikle Bayraklı’daki esnafımızın maddi getirilerine canlılık getirmiş olacağız” açıklamasında bulundu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz