SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

CHP’li Polat’tan muhtarlara ziyaret

Güncelleme: 20:37 - 07.12.2023
CHP’li Polat’tan muhtarlara ziyaret

CHP Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Cindi Can Polat, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Gerçekleşen bu buluşmalarda ilçenin sorunlarını beraber çözeceklerinin sözünü verdi.

Tek başına karar alma felsefesinde olmadıklarının altını çizen CHP Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Cindi Can Polat, Bayraklı’ya Aday olup seçilirsem tüm mahalle muhtarları ve tüm STK’larla birlikte yöneteceğim. İlçe için alınması gereken kararlara tek başıma karar verip ben yaptım oldu mantığına yer vermediklerini vurgulayan Polat, İlçemizde büyük başarılara imza atmak için Muhtarlarımızla ve tüm Sivil Toplum Örgütleriyle birlikte ortak çalışmalar yapılarak ilçe için alınması gereken kararları birlikte vereceklerini, Muhtarların ilçe mahallelerindeki vatandaşın sorunlarını daha yakından gördüğünü ve takip ettiğini, dolayısıyla belediyecilik açısından bu anlamda çok faydalar sağlayacağını söyledi. 
 
İlçenin genel sorunlarıyla ilgili olarak fikir alışverişinin yapıldığı görüşmelerde Mahalle Muhtarları kendilerini ziyaret eden CHP Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Cindi Can Polat’a teşekkür ederek bu süreçte ona başarılar dilediler.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz