SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Çiğlili öğretmenler gecede buluştu

Güncelleme: 20:35 - 07.12.2023
Çiğlili öğretmenler gecede buluştu

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, Çiğli’de bulunan tüm ilk ve orta dereceli okullarda görev yapan öğretmenlere, Evka 2 semtinde bulunan Pelikan Sosyal Tesislerinde yemek verdi. Öğretmenlerin oldukça yoğun ilgi gösterdiği geceye İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Çiğli Kaymakamı Kaya Çıtak, Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Uğurlu, meclis üyeleri, bürokratlar ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı.

Gecede öğretmenlere coşkulu bir konuşma yapan Başkan Hasan Arslan, bir toplumun ilerleyebilmesinin, demokratikleşmesinin, çağdaşlaşmasının temelinde verilen eğitim ve öğretmenlerin yattığını söyledi. Başkan Hasan Arslan sözlerini şöyle sürdürdü; “Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana kadar görev yapan tüm öğretmenlerimizi saygıyla anıyor, halen görev yapan öğretmenlerimizi de saygıyla selamlıyorum. 95 yıllık Cumhuriyetimizin ayakta kalması için eğitim verdiniz. Çağdaş öğretmenlerimiz var oldukça cumhuriyet ve demokrasi var olmaya devam edecektir. Hepinize başarılar diliyor, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü de kutluyorum” diye konuştu.

Gecede konuşma yapan İzmir Milletvekili Atilla Sertel ise ülkenin ilerleyebilmesi ve çağdaş demokrasinin var olabilmesi için öğretmenlere çok iş düştüğünü Belirterek, “Tüm öğretmenlerimizi verdikleri eğitim mücadelesinden dolayı kutluyorum” dedi.

Çiğli Kaymakamı Kaya Çıtak da Mustafa Kemal Atatürk ve geçmişte görev yapmış tüm öğretmenleri saygı ve rahmetle andıklarını belirterek, “Tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum.  Görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz