SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Çocuk Senfoni Orkestrasına yeni yetenekler 

Güncelleme: 20:38 - 07.12.2023
Çocuk Senfoni Orkestrasına yeni yetenekler 

Çocuk Dostu Kent olan Bornova Belediyesi 8-18 yaş grubu çocuklar için İNCİVAK işbirliği ile kurduğu İnci Vakfı Çocuk Senfoni Orkestrası-Barış İçin Müzik gurubuna yeni yetenekler alıyor. 2015 yılında Bornova Belediyesi Naldöken Kültür Merkezi’nde hayata geçirilen proje kapsamında kurulan orkestrada 48 çocuk bulunuyor. Hayatlarında ilk kez 3 yıl önce Elsistema yöntemiyle belirlenen enstürmanlarla eğitim alan çocuklar bu gün bir çok konserde görev yapıyor. 

Her geçen yıl büyüyerek devam eden ‘İnci Vakfı Çocuk Senfoni Orkestrası-Barış İçin Müzik’ projesi yeni dönem için de hazırlıklarına da başladı. Müzik eğitimi alarak orkestraya katılmak isteyen çocuklar için son başvuru tarihi 19 Ekim olarak belirlendi. 

Geleceğin ünlü sanatçıları çıkacak

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila çocuklarla ilgili projelerin her zaman öncelikleri arasında bulunduğunu belirterek, “Yaptığımız tüm projelerde ortak akıl ilkesiyle hareket ediyoruz ve paydaşlarımızla birlikte yürütüyoruz. Cevdet İnci Eğitim Vakfı ile de bu anlamda önemli bir projeyi gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız bu sayede yeni müzik aletleriyle tanışıyor. Belki de bu projede yer alan çocuklarımızdan gelecekte çok ünlü sanatçılar çıkacak” dedi. 

 Naldöken Kültür Merkezi’n de yapılacak olan eğitimler ve kayıt hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar Bornova Belediyesi’nin 999 29 29 numaralı telefonundan dahili 3401’i arayabilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz