SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

DİSK Emekli-Sen’den Başkan Atila’ya teşekkür plaketi

Güncelleme: 20:34 - 07.12.2023
DİSK Emekli-Sen’den Başkan Atila’ya teşekkür plaketi

İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Kani Beko ile Antalya Milletvekili Cavit Arı’nın da katıldığı etkinlikte DİSK Emekli-Sen Bornova Şube Başkanı Yunus Taş ve yönetim kurulu üyesi Nevin Öğütçen  Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya teşekkür plaketi sundu.

_tlg8471.jpg

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, DİSK Emekli-Sen tarafından düzenlenen Geleneksel Emek ve Dayanışma Kahvaltısı’na katıldı. İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ve  Kani Beko ile Antalya Milletvekili Cavit Arı’nın da katıldığı etkinlikte Disk Emekli-Sen Bornova Şube Başkanı Yunus Taş ve yönetim kurulu üyelerinden emekli öğretmen Nevin Öğütçen Başkan Atila’ya katkılarından dolayı plaket vererek teşekkür etti. 

_tlg8523.jpg

İzmir Cumhuriyet’in kalesi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, İzmir’in Cumhuriyet’in kalesi olduğunu ifade ederek, “Bizler Türkiye’nin her yerinin İzmir gibi, Bornova gibi olması, sosyal demaokrat belediyecilik anlayışını benimsemesi için mücadele etmeliyiz. Bu verilecek mücadelenin en ön saflarında da biz Bornovalılar yer alacağız. Çünkü bizler Atatürk’ün çocuklarıyız. Çünkü İzmir Atatürk’ün ilkelerine ve devrimlerine sıkı sıkıya bağlı, Cumhuriyet’in kalesi olan bir kent. Bizim burada vermiş olduğumuz mücadele 81 vilayet için örnek olmalı” dedi. 

Bornova Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan da söz eden Başkan Atila, eğitime verdikleri önemin de altını çizdi. Ülkenin çektiği en büyük sıkıntılardan birinin  eğitim sıkıntısı olduğunu belirten Atila, “Bu konuda bizim kentimizin gösterdiği başarı artarak devam etmeli ve herkese örek olmalı. Bizler yani bugünün yöneticeleri eğitim için, yaşanan sorunları çözmek için  çalışıyoruz. Çocuklarımıza iyi eğitim vererek yarınlarımıza yatırım yapıyoruz” diye konuştu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz