SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel sergi

Güncelleme: 20:36 - 07.12.2023
Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel sergi

BELGEM (Bornova Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi) öğrencileri ile Bahçeşehir Koleji 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, Bahçeşehir Koleji Bornova Kampüsü’ndeki atölye çalışmasında buluştu. 

Gruplara ayrılan öğrenciler, birlikte çocuk haklarıyla ilgili afişler hazırladı. “Haklarımızı Yazıyoruz” sloganı ile gerçekleşen Afiş Tasarım Atölyesi’nde hazırlanan afişler,  20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nde Bornova Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler çerçevesinde sergilenecek.

Çocuk Hakları Bornova’da konuşulacak 

Bornova Belediyesi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü etkinlikleri kapsamında yürüyüş ve panel gerçekleştirilecek. Bahçeşehir Koleji, Belgem, Mevlana Toplum Bilim Merkezi, Genç Kaşifler ve Cumhuriyet Evi Çocukları’nın katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlikler Bornova Kültür Merkezi’nde yapılacak. 2 bölüm halinde gerçekleşecek olan panelin konuşmacıları da yine çocuklar olacak. İlk bölümde Cumhuriyet Evi Çocukları’nın müzik dinletisi ve 2 renk dans Grubu’nun gösterisi yer alırken ikinci bölümde ‘Haklarımız Nelerdir’, ‘Sözleşme Maddeleri’ ve ‘Katılım Nedir’ başlıklarında konuşulacak. Çocuklar ardından bir moderatör eşliğinde tüm katılımcılarla beraber Çocuk Hakları Sözleşmesini  kendilerine göre tekrar yazacak. Yazılan sözleşme hafta kapsamında belediyemiz binalarında asılacak. 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz