SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

EGİAD15’ten gelir getiren projeler

Güncelleme: 20:33 - 07.12.2023
EGİAD15’ten gelir getiren projeler

Ocak ayında seçime gidecek olan Ege Genç İşadamları Derneği’nde(EGİAD) yönetime aday olan EGİAD15 grubu lideri Mahir Kaplan, 4. Bölge toplantısını Gaziemir’de gerçekleştirdi. Başkan adayı Kaplan, “Hep birlikte başaracağız. Hazırladığımız projelerin ortak noktası üye odaklı. Ayrıca derneğimize gelir getirici projeler” dedi.

1-630.jpg

Gaziemir Camia Restoran’da yapılan toplantıya bölgede işyeri bulunan üyeler katıldı. EGİAD15 grubu olarak 7 ana proje hazırladıklarını dile getiren Mahir Kaplan, 2 saati bulan bir sunumla bu projeleri detaylarıyla anlattı. Her toplantıda üyelerin projelerini heyecanla karşıladıklarını anlatan Kaplan şunları söyledi:

“Türkiye çapında etkin olan EGİAD, üyelerin aidatlarıyla ayakta duruyor. Biz derneğimize gelir getirici projeler hazırladık. Bunlardan en önemlisi EGİAD Meslek Lisesi. Güzelbahçe’de daha önce lise olarak kullanılan bir bina bulduk. Bu bina meslek lisesi yapmaya uygun. Mimari projesini hazırladık. EGİAD15 grubu adına mal sahibi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile konuştuk. Göreve gelirsek üyelerimizin de onayıyla okulu hizmete açınca hem derneğimize gelir sağlayacağız hem de üyelerimizin kalifiye-ara eleman sıkıntısını gidereceğiz. Bu okulda mülteci sınıfları da açarak teşviklerden yararlanacağız. Ayrıca gastronomi turizmiyle ilgili projemiz de yine derneğimize gelir getirecek. Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Merkezi’mizi daha aktif hale getirerek burada seminerler, sergiler, sinema gösterimleri düzenleyeceğiz. Firmalara, kurumlara kiralayabileceğiz.”

2-517.jpg

Üyelerin sorularını da yanıtlayan Kaplan, “Vizyonumuz el ele vermek, üyelerle bu derneği yönetmek. Tüm projelerimizi, gelir getirici dahi olsa üyelerimizin onayıyla gerçekleştireceğiz. Ayrıca kuracağımız uzman masaları da üyelerimizin hukuksal, ticari, finansal ihtiyaçları için başvurabileceği, danışabileceği yerler olacak. Hep üye odaklı olacağız” diye konuştu.

Gaziemir-Karabağlar aksında daha çok mobilyacı üyelerin bulunduğunu belirten Mahir Kaplan, “Bu alandaki üyelerimizin fuarlara katılımında dernek olarak teşvik ve destekler de alma olanakları araştırabiliriz. EGİAD EXPO’su düzenleme konusunda da girişimlerimiz olacak” dedi

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz