SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Foça’da müzikli şiir dinletisi yapıldı

Güncelleme: 20:33 - 07.12.2023
Foça’da müzikli şiir dinletisi yapıldı

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Barışın ortak dilinin Sanat olduğunu ve Sanata Foça Belediyesi’nin desteklerinin her zaman hazır olduğunu ifade etti.

foto-01_1280x720.jpg

Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde düzenlenen, Yılmaz Mızrak’ın tasarlayıp yönettiği dinletinin şiir korosunda; Ayla Aksoy, Şeniz Ararat, Ünal Atalay, Sevhan Beğendi, Bedriye Demirci, Cem Eden, Levent Onan, Yılmaz Mızrak, Halil Öztürk, Yıldız Tuncel ve Mukaddes Yarba, yer aldı.

Sedat Öztürk’ün Zeybek gösterisi sunduğu müzikli şiir dinletisinin komuta masasında Hakan Ararat ve Ses-Işık’ta Coşkun Dilme görev yaptı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz