SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

“Geçim, hak, hukuk, adalet en önemli mesele”

Güncelleme: 19:43 - 07.12.2023
“Geçim, hak, hukuk, adalet en önemli mesele”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Adayı Deniz Yücel, seçim bölgesi olan 2. Bölgenin farklı ilçelerinde vatandaşlar ve sivil toplum örgütleriyle çalışmalarına devam etti. Bayraklı, Bornova, Karşıyaka, Aliağa’da vatandaşlarla buluşan ve esnafı dinleyen CHP’li Yücel, dernekleri de ziyaret etti.

 

İzmir Balıkesirliler Derneği, Makedonya Köprülü Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Bornova Arnavutları Kültür ve Dayanışma Derneği, Nafiz Gürman Gençlik Sosyalleşme ve Yardımlaşma Derneği, Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şubesi, Karşıyaka Taraftarlar Derneği, Karşıyaka Müteahhitler ve İşadamları Derneği, Karşıyaka Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği İl Başkanlığı ve Bayraklı Şubesi’ne yaptığı ziyaretlerde hak, hukuk, adalet, eşitlik ve özgürlüklere vurgu yapan ortak istekleri dinledi, “Ülkemizi bu karanlık ve baskıcı zihniyetten aydınlığa çıkarmak hepimizin görevi. Geliyoruz, birleşe birleşe kazanacağız” dedi.

 

Yücel, Karşıyaka Zübeyde Hanım Parkı ve sahilde İzmirlilerle buluştu, esnafı ziyaret etti. Örnekköy’de Roman vatandaşlar tarafından şenliklerle karşılanan Yücel, Bornova Yeşilova’da esnafı dinledi, sokaklarda vatandaşlarla bir araya geldi. Bornova Küçükpark’ta gençlerle buluştu. Pınarbaşı’nda akşam saatinde toplanan kalabalıkla konuştu. Pınarbaşı Cemevi’ni ziyaret etti. Bayraklı Soğukkuyu’da site toplantısına katılıp, site sakinlerini dinledi. Eğit-Der Bayraklı Şubesi ziyaretinde eğitimcilerle bir araya geldi.

 

Farklı derneklerde üyeleri dinleyen CHP 2. Bölge Milletvekili Adayı Yücel, “Derneklerimizde ‘Hak, hukuk, adalet, eşitlik ve özgürlük’ üzerine kurulan sohbetlerde geçim derdinin ardından en büyük beklentinin ötekileştirmenin olmadığı, herkesin adalet inancının tam olduğu, hakkını alabildiği ve hak yenmediği bir toplum hayali olduğunu görüyoruz. Mesleki derneklerimizin hak iyileştirmeye yönelik çabaları yıllardır takip ettiğimiz konular. Vatan savunması için fedakarca hizmet eden, gerektiğinde gözünü kıpmadan canını veren kahramanlarımız emekli astsubaylar kangren olmuş tazminat ve hak iyileştirme sorununun çözümünü bekliyor. Onların her koşulda yanlarında olduğumuzu ve olacağımızı bir kez daha ifade ediyorum. Millet İttifakı’nın iktidarında tüm kadrolarımızla hakkı yenilen ve görmezlikten gelinen meslek grupları için çalışmalarımız var. Astsubaylar olmazsa uçaklar uçamıyor, gemiler yüzemiyor. Astsubay ordunun bel kemiği. AKP iktidarının SADAT gibi çakma militanlarına değil bu ülkenin gerçek kahramanlarına hakkını vereceğiz, sana söz!” açıklamasını yaptı.

 

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir mitingi için de İzmir halkına teşekkür eden Yücel, şunları dile getirdi: “Geliyoruz, hak için, adalet için, bu ülkenin öz kaynaklarıyla insanca hep birlikte yaşamak için, hiçbir yavrumuzun yatağa aç girmemesi için, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir Türkiye için geliyoruz! Gelincik tarlasına çevirdiğimiz İzmir tüm Türkiye’ye umut oldu. Gazi Mustafa Kemal’in devrimlerinin izinden aydınlığa çıkıyoruz! Teşekkürler İzmir’in dört bir yanındaki aydınlık insanları, güzel günler hepimiz için yakın! Sana Söz!”

 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz