SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Girişimcilik Ekosistemi Harekete Geçiyor!

Güncelleme: 19:57 - 07.12.2023
Girişimcilik Ekosistemi Harekete Geçiyor!

Girişimcilik ekosistemindeki tüm paydaşların dijital toplantılarda tanışmasını ve bilgilenmesinisağlamak amacıyla organize edilen “İBB ile Harekete Geçir”  etkinliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kuruluşu İstanbul Planlama Ajansı’nın (İPA) iş ortaklığında 1 Temmuz günü dijital ortamda gerçekleştirilecek.

“Tanış, Paylaş, Geliştir” temasıyla düzenlenen etkinliğe, Türkiye’de sermayeyi tabana yaymak üzere değerli çalışmalara imza atan ve 8 Nisan 2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan lisans alarak ülkemizde Paya Dayalı Kitle Fonlama sistemini hayata geçiren ilk şirket olan fonbulucu.com da katılım sağlayacak. fonbulucuinvest’te yatırım turunda fonlanan 3 girişiminpotansiyel yatırımcılarıyla buluşacağı ve kendi stantlarıyla yer alacağı “İBB ile Harekete Geçir” etkinliğindetüm katılımcılar profil oluşturabilecek, diğer katılımcıları görebilecek, ilgilendikleri katılımcılara15 dakikalık toplantı daveti  atarakikili görüşmelerorganize edebilecek.

Girişimcilik ekosistemindeki aktörlerin tanışmasını, proje ile fikirlerin paylaşılmasını, iş ağlarının geliştirmesini ve ülke ekonomisinin girişimcilik üzerinden harekete geçirilmesi hedefleyen etkinliktefonbulucu.com Kurucusu ve Genel Müdürü Hakan Yıldız konuşmacı olarak yer alacak. Hakan Yıldız’ın “A’dan Z’ye Paya Dayalı Kitle Fonlaması” başlıklı konuşması, saat13.00-13.50 saatleri arasında olacak.

Girişimcilik ekosisteminden çok sayıda katılımın, birebir görüşmenin ve girişimcilik üzerine ilham veren konuşmanınyer alacağı etkinliğe www.hareketegecir.com linki üzerinden ücretsiz kayıtolunabiliyor.

 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz