SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Göçmen Politikası Anlaşmazlığı Hollanda Hükümetini Düşürdü

Güncelleme: 19:29 - 07.12.2023
Göçmen Politikası Anlaşmazlığı Hollanda Hükümetini Düşürdü

Savaş bölgelerinden Hollanda’ya sığınan göçmenlerin, çatışmalar sona erdikten sonra ülkelerine dönmesini öngören yeni bir göç politikası düzenlemesi, hükümet içinde uzun süredir tartışmalara neden oluyordu. Ancak, 4 koalisyon partisinden oluşan hükümet, bu konuda bir anlaşma sağlayamayarak çıkmaza girdi.

Çarşamba gününden bu yana devam eden tartışmalarda, koalisyonu oluşturan 4 parti arasında yeni göç politikası ve iltica planı konusunda anlaşma sağlanamadı. Göçmen politikası üzerindeki görüş ayrılıkları çözülemediği için hükümet istifa etmek zorunda kaldı.

Hollanda Başbakanı Mark Rutte, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, 4 partiden oluşan koalisyon hükümetinin istifa ettiğini duyurdu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz