SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Güney Kore’de Anne Öldürdüğü İki Bebeğini Yıllarca Dondurucuda Sakladı

Güncelleme: 19:39 - 07.12.2023
Güney Kore’de Anne Öldürdüğü İki Bebeğini Yıllarca Dondurucuda Sakladı

Gyeonggi Nambu İl Polisi yetkililerine göre, 30’lu yaşlarında olan kadın, ekonomik zorluklarla mücadele ederken diğer üç çocuğuna bakmakta güçlük çektiğini itiraf etti. Kadın, bebeğin doğumundan hemen sonra, Kasım 2018’de bir hastanede doğan dördüncü çocuğunu boğarak öldürdü ve cesedini evinin dondurucusuna koydu. Polis, aynı şekilde Kasım 2019’da doğan beşinci çocuğunun da aynı kaderi paylaştığını belirtti.

Kadının kocası ise polise verdiği ifadede, kendisine iki çocuğun kürtajla alındığının söylendiğini ve bu nedenle iddia edilen cinayetlerden haberi olmadığını dile getirdi.

Mayıs ayında hükümetin Teftiş Kurulu’nun yaptığı inceleme, bebeklerin doğumlarının resmi kayıtlara geçmediğini ortaya koydu. Bu durum, korkunç olayın ortaya çıkmasına yol açtı ve kamuoyunda büyük bir şok etkisi yarattı. Bugün başlayacak olan tutuklama kararı duruşması, kadının adalet önünde hesap vermesine yönelik bir adım olarak bekleniyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz