SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Güzelbahçe’de gençler Atası için söyledi

Güncelleme: 20:36 - 07.12.2023
Güzelbahçe’de gençler Atası için söyledi

Yolcu Bilginç, Seher Dilmaç, Mehmet Kurt, Bahar Almaç, Hikmet Durmuş (Mikrop) ve Korhan Özgören’den oluşan jüri, yarışmaya katılan 10 gencin, sahnede canlı performanslarını dinledi ve not verdi. Sahne performanslarının yanı sıra, sesini doğru kullanabiliyor mu, şarkıyı ritmine uygun seslendirebiliyor mu, şarkı sözlerini doğru söyleyebiliyor mu ve şarkıyı doğru tonda seslendirebiliyor mu gibi kriterler üzerinden değerlendiren jüri, “Bir fırtına tuttu bizi” adlı eseri seslendiren Büşra Kasırga’yı birinci seçti. “Burası Muştur yolu yokuştur” şarkısını seslendiren Günay Balca Yılmaz ikinci oldu. Ahmet Özçelik ve Yunus Emre Can da “Burası Muştur  yolu yokuştur” adlı eseri seslendirdi ve üçüncülüğü kazandı. “Nasıl söylerim öldüğü” adlı eseri seslendiren İlayda Sagun ile “Bülbülüm altın kafeste” adlı eseri seslendiren Can Berkan Serinsövüt de jüri özel ödülüne layık bulundu.

Dereceye girenlerin ödül ve plaketlerini Güzelbahçe Belediye Başkanvekili Kazım Çam, CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Çağlayan Bilgen ile belediye meclis üyeleri verdi. 

Gece, jüri üyelerinin, yarışmacıların ve salondaki izleyicilerin hep birlikte “Yiğidim aslanım burada yatıyor” adlı eseri söylemesiyle son buldu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz