SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Güzelbahçe’de öğrenci dostu örnek muhtar

Güncelleme: 20:31 - 07.12.2023
Güzelbahçe’de öğrenci dostu örnek muhtar

Güzelbahçe Sitleler Mahallesi’nde 24 yıldır muhtarlık yapan Gürcan Gürler bugüne kadar 100’lerce koli kitap, defter, giysi gönderdi. Muhtar Gürler; ‘Karadeniz’den, İç Anadolu’ya, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nin ücra köşelerine bu yardımları gönderdik. Öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermek için, mesaimin bir bölümünü aralıksız bu işe ayırdım.  Sadece 2017 eğitim yılında 84 koli,  2018 yılından 48 koliyi ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdık. Bir ülkenin ekonomisinin, sanayisinin, kültürünün kalkınması için eğitim olmazsa olmazlardandır. Eğitimli birey; eğitimli aileyi, eğitimli aile; eğitimli toplumu, eğitimli toplum; eğitimli bir ülkeyi kalkındırır, büyütür. Bu konuda vatandaşlarımızla birlikte eğitime için top yekin destek ve katkı bekliyoruz. En iyi yatırım insana yatırımdır. Bunun temeli de iyi bir eğitimden geçmektedir. Bu konuda Belediyemiz bizleri her konuda destekliyor. Belediye başkanımız Mustafa İnce’ye teşekkür ediyorum bizlere vermiş olduğu destek ve katkılardan dolayı. Amacımız zor şartlarda eğitim gören, imkânları kısıtlı köylerde yaşayan öğrencilerimize ulaşmak. Okyanusta bir damla su da olsa, bu damlayı büyüterek büyük bir okyanus haline getiriebilriz’’ dedi.

İhtiyaç sahiplerine kırtasiye, giysi, ev eşyaları ulaştırmak isteyen vatandaşlarımızın Güzelbahçe Belediyesi Semtevleri bünyesindeki Sosyal Markete ya da mahallelerinde bulunan muhtarlıklara bırakabilirler. 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz