SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Hasta yakınlarından Başkan Çalkaya’ya teşekkür

Güncelleme: 20:37 - 07.12.2023
Hasta yakınlarından Başkan Çalkaya’ya teşekkür

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen hasta çocuklar ve ailelerinin geçici süreyle barınması için kurulan Balçova Sağlıklı Yaşam Sosyal Rehabilitasyon Destek Merkezi hastaların ikinci yuvası oldu. Balçova Belediyesi’nin de destekleri ile konuklarını ağırlayan Merkez, kanser hastalığının zorlu tedavi sürecinde hastalara umut aşılıyor.

Tedavi için Balçova’ya gelen çocuklar bir yandan tedavilerini sürdürürken diğer yandan da hobi çalışmaları ve meslek geliştirme eğitimleriyle yaşama bağlanıyor. Merkezde kalan çocuklar ve aileleri bu yaşam mücadelesinde kendilerine destek veren Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’yı da ziyaret ederek teşekkür etti. Ziyaretin Lösemili Çocuklar Haftasına denk gelmesi nedeniyle Başkan Çalkaya’da Denizli’den gelerek merkezde kalan 13 yaşındaki Hatice Akbulut’a bilgisayar hediye etti.

Kanser hastalığının en iyi ilacının umut ve mutluluk olduğunu ifade eden Başkan Çalkaya “Çocuklarımızın ve alilerinin bu mücadelesinde onlara destek olmak bize de güç veriyor. Onlara moral ve motivasyonlarını canlı tutmaları açısından destek oluyoruz. Ayrıca ulaşım ve yemek ihtiyaçlarını da belediyemiz karşılıyor. Ben herkesin kanser konusunda duyarlı ve bilinçli olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz