SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

İdil Biret’ten gazetecilere eşsiz armağan

Güncelleme: 20:30 - 07.12.2023
İdil Biret’ten gazetecilere eşsiz armağan

Şefliğini Wojciech Rodek’in yaptığı konserde, Schubert’in “Senfoni No 8” ve Brahms’ın “Piyano Konçertosu No 1” adlı eserleri seslendirildi.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilek Gappi, Sayman Üye Sadık Pala, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Bülbül ve Kenan Çimen, İzmirli gazeteciler ve sanatseverlerin büyük beğeniyle izlediği konser sonunda İdil Biret ve orkestra sanatçıları ayakta alkışlandı.

İGC Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dilek Gappi, konser sonunda İdil Biret ve Wojciech Rodek’e teşekkür çiçeği takdim etti. Gappi, “Bu gece, İzmir Devlet Senfoni Orkestramızdan, İzmir Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve tüm basınımıza eşsiz bir armağan. Dünyaca ünlü Piyanistimiz Sayın İdil Biret’e ve orkestramıza, gecemize destek veren herkese, her kuruma içten teşekkürlerimizle” diye konuştu.

İZDSO Müdür Vekili Hande Taban da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, “Bu akşam sizlerle birlikte olmak bizler için de büyük mutluluk. Konserlerimizde birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz