SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

İGC, Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi ekibini ağırladı

Güncelleme: 19:45 - 07.12.2023
İGC, Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi ekibini ağırladı

Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi, İGC Önceki Dönem Başkanı Misket Dikmen ve İGC Yönetim Kurulu üyelerinin bulunduğu ziyarete, Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ, Yayın Kurulu Başkanı Şeref Oğuz, Yazı İşleri Müdürü Handan Sema Ceylan, Koordinatör Didem Eryar Ünlü, Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım, Ege Bölge Temsilcisi Yaşar Kuş, İzmir Haber Müdürü Ahmet Usman, Manisa Temsilcisi Gülsüm Erdem Emen, Balıkesir Temsilcisi Esra Sultan Azizoğlu ve EMD İzmir Şube Başkanı Murat Demircan katıldı.  

İzmir Gazeteciler Derneği Başkanı Dilek Gappi, görüşme esnasında yaptığı konuşmasında, gazeteciler için hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgi verdi. Yeni bir marka ile yollarına devam eden Nasıl Bir Ekonomi ekibinin çalışmalarını ilgiyle izlediklerini belirten Başkan Gappi, Nasıl Bir Ekonomi’nin sahiplik yapısı açısından gazetecilik mesleği için önemli bir örnek olduğunun altını çizdi. Gappi, “Ne kadar yoğun bir emekle bu yayını çıkardıklarını görüyoruz. İGC olarak, aynı ekibin yeni marka ile yayın hayatında başarılarının devam edeceğine inanıyor ve destekliyoruz” diye konuştu.

Nasıl Bir Ekonomi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ ise, Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi’nin yola çıkış sürecini anlatarak şu ifadeleri kullandı:

“İlk defa ‘Nasıl Bir Ekonomi’ başlığı altında bir araya geldiğimiz bir toplantı yapıyoruz. Bu açıdan bugün çok değerli ve heyecan verici. Dünya markası, rahmetli Nezih Demirkent’in tuğla tuğla, harç harç örüp bir yerlere getirdiği 42 yıllık bir marka. Türkiye için büyük bir değer. Öte yandan yıllardır burada bu mesleğe gönül vermiş, bu meslek için çalışan insanların oluşturduğu bir ekip var. Bu da çok önemli. En önemli konu ise ihtiyacın kendisi. Bütün bu bilgilerin aktarılmasına bir ihtiyaç var. Onun için sahadayız ve bu enerjiyi ortaya koymaya çalışıyoruz. Biz de sizlerden güç alıyoruz. Gazeteciliği yapabilmenin en iyi yolu sahada olmak.” 

 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz