SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

İstanbul Bağcılar’da Tramvay Raydan Çıktı

Güncelleme: 19:37 - 07.12.2023
İstanbul Bağcılar’da Tramvay Raydan Çıktı

Bugün öğleden sonra meydana gelen olayda, Kabataş-Bağcılar T1 Tramvay Hattı’nda sefer yapan bir tramvayın raydan çıktığı tespit edildi. Vatmanın hızlı müdahalesi sayesinde kapılar açılarak yolcuların güvenli bir şekilde tahliye edildiği belirtildi. Şans eseri, herhangi bir yaralanma veya ciddi zararın olmadığı ifade edildi.

Olay yerine sevk edilen kurtarma ekipleri, tramvayı yeniden raylara oturtmak için yoğun çaba sarf ediyor. Özel ekipmanlar ve vinçlerin yardımıyla tramvayın kaldırılması ve hatanın neden kaynaklandığının belirlenmesi için çalışmalar hızla devam ediyor. Bu süreçte, güvenliğin ön planda tutulması ve rayların tamamen kullanıma uygun hale getirilmesi için titizlikle çalışılmaktadır.

Tramvay raydan çıktığından beri diğer seferlerin aksamadan devam ettiği bildirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sağladığı alternatif ulaşım seçenekleri sayesinde yolcuların rahatça seyahat edebildiği belirtiliyor. T1 Tramvay Hattı’nda seferlerin normale dönmesi için ekiplerin titizlikle çalıştığı ve mümkün olan en kısa sürede rayların düzeltilerek tramvay seferlerinin normale döneceği kaydedildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz