SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

İstanbul Valiliği, Boğulma Vakalarını Önlemek İçin Denize Girilebilecek Yerleri Açıkladı

Güncelleme: 19:38 - 07.12.2023
İstanbul Valiliği, Boğulma Vakalarını Önlemek İçin Denize Girilebilecek Yerleri Açıkladı

İstanbul Valiliği, boğulma vakalarının önüne geçebilmek adına kentteki yüzme alanları ve plajlarla ilgili önemli kararlar aldı. Resmi ve özel yüzme havuzlarında yapılan eğitim ve antrenman çalışmalarında, halk saatlerinde ise engelli bireyleri de kapsayacak şekilde önlemler alınacak.

plaj-listesi1-min.jpg

Açıklamada, İstanbul sınırları içerisinde belirlenen yerler dışında denize, göle, baraj gölüne, dereye, su birikintilerine ve sahil şeridine girmenin yasak olduğuna dikkat çekildi. Büyükşehir belediyesi ve ilçe belediye başkanlıklarının belirlediği alanlar dışında yüzme ve denize girmenin tehlikeli olduğu vurgulanarak, bu bölgelerde uygun yerlere pano, afiş ve uyarı levhalarının yerleştirileceği ifade edildi.

plaj-listesi2-min.jpg

İstanbul Valiliği, denize girilebilecek plajların isim listesini de yayımladı. Kadıköy Suadiye Plajı ve Tuzla Belediyesi Halk Plajı gibi 96 nokta, halkın denize girebileceği güvenli bölgeler olarak belirlendi.

plaj-listesi3-min.jpg

plaj-listesi4-min.jpg

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz