SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

İzmir yine Türkiye’ye örnek oluyor

Güncelleme: 20:32 - 07.12.2023
İzmir yine Türkiye’ye örnek oluyor

Türkiye’nin ilk Geri Kazanım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin İzmir’de kurulması çalışmalarında önemli bir adım atıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “sıfır atık” hedefiyle Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) tarafından projelendirilen bölge için gerçekleştirilen toplantıya ev sahipliği yaptı. Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Aydın Şengül, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu ve EBSO Atıkların Geri Kazanılması Sanayi Komitesi üyelerini ağırlayan Başkan Kocaoğlu,  “Bu işe hep birlikte sahip çıkacağız, destek olacağız” mesajı verdi.

s441065.jpg

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından “Geri kazanım sanayisinin” gelişmesi adına Kemalpaşa ilçesinde projelendirilen yeni OSB ile ilgili çalışmalarda Valilik ve ilgili bakanlığın da destek vereceğine inandığını söyledi.

Geri Kazanım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, sıfır atık projesi kapsamında toplanılan atıkların en ekonomik, modern ve çevre duyarlılığı yüksek tesisler tarafından geri kazanılmasının sağlanması amacıyla kurulacak. Kemalpaşa’da kurulması öngörülen Geri Kazanım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, çevre duyarlılığı yüksek bir tesis olarak öne çıkacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz