SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

İzmir’de “demokrasi tarihi” masaya yatırılacak

Güncelleme: 20:32 - 07.12.2023
İzmir’de “demokrasi tarihi” masaya yatırılacak

Her ay gerçekleştirdiği söyleşilerle kent tarihi ve kültürüne ışık tutan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aralık ayı programında İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Tarih Vakfı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ö. Alkan’ın söyleşisine evsahipliği yapacak. 22 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da APİKAM Toplantı Salonu’nda düzenlenecek “Türkiye’de İlk Çok Partili Seçim Deneyimi-1908” konulu söyleşide, Türk demokrasi hayatında ilk defa farklı siyasi partilerin temsilcileriyle 17 Aralık 1908’de aç ılan Meclis-i Mebusan’ın oluşumu hakkında değerlendirmeler yapılacak. Söyleşide, APİKAM tarafından hazırlanan 1908-1918 yılları arasında İzmir’i temsil eden milletvekilleriyle ilgili kısa bir sunum da gösterilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu “APİKAM Kent Söyleşileri”, her ay birbirinden değerli konu ve konuklarla 2019 yılında da devam edecek. Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi etkinliklerine www.apikam.org.tr adresinden ulaşılabilir

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz