SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

İZSU’dan Menemen’e bir dev yatırım daha

Güncelleme: 20:32 - 07.12.2023
İZSU’dan Menemen’e bir dev yatırım daha

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, aşırı yağışlarda kent içindeki cadde ve sokaklarda yaşanan sıkıntıyı çözmek, birleşik çalışan kanal ve yağmur suyu hatlarını birbirinden ayırmak amacıyla yatırımlarına hız kesmeden devem ediyor. Kentin pek çok noktasında aynı anda onlarca projeyi birlikte yürüten İZSU, Menemen’in Seyrek ve Günerli mahallelerinde yağışlarda yaşanan sıkıntıyı önlemek, eskiyen kanalları yenilemek için de ihaleye çıktı. 18 milyon liraya mal olacak çalışmalar Kasım ayında başladı.

Çalışmalar kapsamında, Seyrek’teki Gazi Mustafa Kemal, İnönü ve 85. Yıl Cumhuriyet Mahallesi ile Günerli mahallelerinde toplam 3 kilometre uzunluğunda yağmur suyu kanalı, 20 kilometre de kanal hattı döşenmiş olacak.  İZSU’nun 2004 yılından bu yana son yatırımlarıyla birlikte ilçedeki yatırım tutarı 162.3 milyona ulaştı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz