SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Kısmetse Olur Yarışmacısı Oğulcan Yılmaz Sosyal Medya Fenomeni Mika Raun ile Tatilde

Güncelleme: 19:36 - 07.12.2023
Kısmetse Olur Yarışmacısı Oğulcan Yılmaz Sosyal Medya Fenomeni Mika Raun ile Tatilde

Kısmetse Olur’da yaşadığı aşkla gündeme gelen Oğulcan Yılmaz, Cansel Ayanoğlu ile ilişkisini yarışmanın ardından sonlandırdı. Oğulcan ve Cansel, daha özgür bir şekilde ilişki yaşamak istediklerini ve yarışmanın kısıtlamalarına uyamayacaklarını belirtmişlerdi. Bu nedenle çift, yarışmadan ayrılarak ayrı yollara gitmişti. Fakat ikilinin birlikteliği dışarıda uzun sürmedi.

ogulcan-mika2-min.jpg

Oğulcan’ın kısa bir süre içinde Mika Can Raun ile yakınlaşması ise sürpriz oldu. Mika Can Raun, cinsiyet değiştirme operasyonu geçirerek yeni bir kimliğe bürünmüş bir fenomen olarak tanınıyor. İkilinin birlikte tatile çıkması, aşk iddialarını güçlendirdi.

Vatandaşlar tarafından çekilen fotoğraflar, Oğulcan ve Mika Can’ın gündüz plajda zaman geçirdiğini gösteriyor. Ayrıca akşam yemeği için birlikte gittikleri mekana el ele girdikleri de iddia edildi. Ancak çift, çıkan aşk dedikodularına henüz yanıt vermedi.

ogulcan-mika3-min.jpg

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz