SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

KKTC’nin ilk ‘Modern Sanat Müzesi’ açıldı

Güncelleme: 20:39 - 07.12.2023
KKTC’nin ilk ‘Modern Sanat Müzesi’ açıldı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk modern sanat müzesi, 14 Türk devletinden ressamların önemli eserlerinin bulunduğu sergiyle açıldı.
14 Türk devletine mensup ressamların önemli eserlerinin yer aldığı Kıbrıs Modern Sanat Müzesi, birçok sanatçı ve sanatseverin katılımıyla açıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan törende konuşma yapan KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Modern Sanat Müzesi ile yıllardır özlemi çekilen bir müzeye kavuşarak, Kuzey Kıbrıs’a yeni bir simge kazandırıldığını ve bu müzenin ülkenin modern ve çağdaş sanat alanındaki birikimini ortaya çıkarmayı hedeflediğini belirtti.

 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz