SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Moskova’dan İstanbul’a Uçak Biletleri Tükeniyor

Güncelleme: 19:38 - 07.12.2023
Moskova’dan İstanbul’a Uçak Biletleri Tükeniyor

Wagner birliklerinin ilerlemesi, farklı kesimlerde büyük endişeyle karşılandı. Özellikle Moskova’daki seçkin kesimler, Wagner birliklerinin şehre girişi durumunda şehri terk etme ihtimali üzerine spekülasyonlar yapmaya başladı.

Alman Der Spiegel gazetesinin haberine göre, bu spekülasyonlar sonucunda sadece Moskova-İstanbul seferlerinin değil, aynı zamanda Tiflis ve Astana seferlerinin de dolup taştığı bildiriliyor. Rusya’daki gelişmelerden dolayı endişelenen birçok kişi, yakın coğrafyadaki diğer şehirlere kaçış planları yapmaya başlamış durumda.

Moskova’nın seçkinleri, Wagner isyanının şehre ulaşmasından duydukları endişe nedeniyle güvende hissetmek için farklı rotalara yöneliyor. İstanbul, Tiflis ve Astana gibi şehirler, sığınma arayan Rusya vatandaşları tarafından tercih edilen noktalardan sadece birkaçı.

Wagner birliklerinin Moskova’ya doğru ilerlemesiyle birlikte Rusya’da gerginlik artarken, uluslararası uçuşlardaki yoğunluk da bunun bir yansıması olarak görülüyor. Uzmanlar, Rusya’nın iç siyasi dengelerindeki bu dalgalanmanın, bölgedeki hava trafiğini etkileyen bir faktör olduğunu belirtiyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz