SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Nusret Gökçe Bir Daha Sahaya Adım Atmayacağını Açıkladı

Güncelleme: 19:37 - 07.12.2023
Nusret Gökçe Bir Daha Sahaya Adım Atmayacağını Açıkladı

The Times gazetesine verdiği röportajda Nusret, Arjantin’i sevdiğini ve desteklemek amacıyla orada bulunduğunu belirtti. Kendi restoranında Arjantin milli takımının birçok oyuncusunu ağırladığını da vurgulayan Nusret, bu nedenle kendini yabancı hissetmediğini ifade etti. Ancak bir daha asla Dünya Kupası sahasına adım atmayacağına dair bir karar almasına sebep olduğunu dile getirdi.

Nusret, sahaya girişinin reklam yapmak amacıyla olmadığını da sözlerine ekledi. Dünya Kupası’nı iki milyar insanın izlediğini ve kendisi hakkında konuşan kişi sayısının beş milyara ulaştığını belirten ünlü işletmeci, sahaya girmesinin sadece hislerinden kaynaklandığını dile getirdi. Ayrıca, sahada başka bin kişi olduğunu söyleyerek, medyanın sadece kendisine odaklandığını iddia etti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz