SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Otogaz Fiyatlarına Gece Yarısı Zam Geliyor

Güncelleme: 19:36 - 07.12.2023
Otogaz Fiyatlarına Gece Yarısı Zam Geliyor

Akaryakıt sektörü kaynakları tarafından aktarılan bilgilere göre, otogazın litre fiyatı gece yarısından itibaren 66 kuruşluk bir zammın etkisiyle artacak. Dolar kuru ve uluslararası ürün fiyatlarındaki artış, yakıt fiyatlarına da yansıyor ve otogaz da bundan nasibini alacak.

Otogaz fiyatları, bayiler, iller ve ilçeler arasında belirgin farklılıklar gösteriyor. Örnek olarak yaygın bir firmaya göre, bu geceki zamla birlikte İstanbul’da otogazın litre fiyatı 11,85 TL’ye yükselecek.

Otogaz kullanan sürücüler bu zam haberinden dolayı endişe içinde olabilirler. Ancak benzin ve motorin kullanıcılarına müjdeli bir haber var. Bu geceki fiyat değişikliği sadece otogaza yönelik olacak ve benzin ile motorin fiyatları stabil kalacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz