SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Sahnenin Perileri çocuklara tiyatroyu sevdiriyor

Güncelleme: 20:35 - 07.12.2023
Sahnenin Perileri çocuklara tiyatroyu sevdiriyor

Çocuk tiyatrosu ve organizasyon konularında uzun yıllar profesyonelleşip gerekli eğitimler alınıp, Nazlı Ceren Kılıçkıran, Arzu Peltek, Fidayda Kılıçkıran isimli üç kız kardeşin çok sevdiği konulardaki hayali sonucu yaratılan Sahnenin Perileri, önümüzdeki pazar İzmir Güzelyalı Fatih Koleji’nde sahne alacak.

22eb211c-311f-405c-8c4c-5c3ac4d6982e.jpg

Yakın zamanda içinde öncelikle çocukların daha sonra yetişkinlerin sanatsal olarak mutlu olacağı her türlü organizasyonu hedef alıp; İzmir’in en iyi tiyatro ve organizasyon takımı olma vizyonuyla yola çıkan Sahnenin Perileri, çocuk tiyatrosunda adından sıkça söz ettiriyor.

İzmir’de tiyatroya karşı olan ilgi yetersizliğine bir çözüm olabilmeyi amaçlayan Sahnenin Perileri bu anlamda gerek sene içinde sahnelediği oyunlarla gerekse organize ettiği şenliklerle halka ve çocuklara tiyatronun kendine has büyüsünü ispat ederek, tiyatroyu sevdirmek ve insanların hayatlarında önemli bir parça olmasını sağlamaya çalışıyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz