SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Şengül Keleş, Üvey Oğlu Tarafından Boğularak Öldürüldü

Güncelleme: 19:36 - 07.12.2023
Şengül Keleş, Üvey Oğlu Tarafından Boğularak Öldürüldü

Yapılan soruşturma sonucunda Özgür Keleş, cinayeti itiraf etti. Şiddet gören Keleş’in üvey oğlu tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Polis ekipleri, olayın ardından yaptıkları detaylı araştırmalar ve sorgulamalar sonucunda, Özgür Keleş’in cinayeti gerçekleştirdiğini belirledi. Keleş’in ifadesinde, Şengül Keleş’i evin önünde araç içinde boğarak öldürdüğünü ve daha sonra cesedini sulama kanalına attığını itiraf etti.

bogarak-oldurdu1-min-1.jpg

Özgür Keleş’in itirafıyla birlikte, Şengül Keleş’in hayatı boyunca sürekli şiddet gördüğü ve bu nedenle zaman zaman hastanelere başvurduğu ortaya çıktı. Şiddetin artmasıyla birlikte, Şengül Keleş evi terk edip boşanma kararı aldığı belirlendi. Ancak, boşanma süreci devam ederken Keleş’in ikinci evliliğini yaptığı eşi Yavuz Keleş ve üvey oğlu Özgür Keleş, olayla ilgili olarak gözaltına alındı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz