SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Sivas’ın Doğanşar İlçesinde Dev Mantar Bulundu

Güncelleme: 19:36 - 07.12.2023
Sivas’ın Doğanşar İlçesinde Dev Mantar Bulundu

İlker İncir ve İsmail Balık, Tekeli Dağı’na doğa yürüyüşü yapmak için çıktılar. Yürüyüşleri sırasında farklı bir kaya olduğunu düşündükleri bir cisim keşfettiler ve merakla yanına doğru ilerlediler. Ancak, daha yakından bakınca gözlerine inanamadılar. Kaya sandıkları şeyin aslında devasa bir mantar olduğunu fark ettiler.

Mantarı bulunduğu noktadan onu çıkaran iki arkadaş, ikinci bir şaşkınlık yaşadılar. Terazide tarttıklarında, dev mantarın 12 kilo 320 gram ağırlığında olduğunu gördüler. Bu olağanüstü büyüklükteki mantar hem arkadaşları hem de çevredeki insanları hayrete düşürdü.

dev-mantar2-min.jpg

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz