SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Urla’da anıt ağaçlara restorasyon

Güncelleme: 20:31 - 07.12.2023
Urla’da anıt ağaçlara restorasyon

Restorasyon ve bakım işlemi; yaşlı anıt ağaç niteliğindeki çam ağaçlarının hayatlarını uzun süre devam etmesi, ağacın hastalık, çürük, zararlılardan temizlenmesi ve statik dengesinin korunması amacıyla yapılıyor. 

Urla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi yetkilileri bir yandan yeni ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmalarını sürdürürken diğer yanda kentin önemli yeşil değerlerinin korunduğunu söylediler. Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, doğasıyla da çok özel bir alan ilçenin tespit edilen 5 anıt ağacı korumaya aldıklarını söyledi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz