SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Ve Bayraklı’da beklenen aday adayı ortaya çıktı

Güncelleme: 13:36 - 12.12.2023
Ve Bayraklı’da beklenen aday adayı ortaya çıktı

Bayraklı Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Şeref Balbay, Bayraklı Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru dosyasını teslim ederek yola çıktı.

1-626.jpg

Türkiye Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlere kilitlendi. Partilerde aday belirleme süreci devam ederken, İzmir’de aday adaylığı hareketliliği sürüyor. Bir sürpriz başvuru da Bayraklı için geldi. Bayraklı Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Şeref Balbay, Bayraklı Belediye Başkan Aday Adaylığı için dosyasını İlçe Başkanı Cemalettin Alper’e teslim etti.

Balbay yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi;

“Bugün dürüst ve cesur duyguların fakirleştiği, alın terinin yorgun düştüğü, çıkar çarklarının hızla işlediği, ülkenin parsel parsel satıldığı, Atatürk’ün ‘yurtta barış, dünyada barış’ ilkesinin yok sayıldığı, her gün yeni bir yolsuzluk dosyasının açıklandığı, demokrasi, hak, hukuk ve adaletin yok edildiği, her an yeni bir olumsuzluğun yaşandığı bu ortamda; tek gücün, tek dayanağın, tek çıkar yolun CHP olduğu unutulmamalıdır.

Çünkü halk umutsuz ve karamsar. Biliyoruz ki; halka umut olmuş bir CHP’nin var oluşu halkın güvencesidir.

2019 yerel iktidar için yine yollardayız sevgili dostlar. Yine çok işimiz var. Girilmedik ev, çalmadık kapı bırakmadan CHP politikalarını yılmadan, usanmadan anlatacağız.

Şunu biliyoruz ki; ülkemizin üstüne çöken bir kaostan kurtuluş Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu CHP ile Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başkanlığında kurulacak CHP hükümeti ile gerçekleşecektir.

Bununda yolu yerel yönetimlerden geçer.

Bunun içindir ki alanlarda hiç bıkmadan usanmadan iktidar olmak icin  çalışacağız…”

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz