SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

YouTube Fenomenlerin Hesaplarını Siliyor!

Güncelleme: 19:37 - 07.12.2023
YouTube Fenomenlerin Hesaplarını Siliyor!

YouTube, aldığı yeni karar doğrultusunda fenomenlerin fan ve sahte hesaplarını etkileyen bir karar aldı. Gerçekleştirilen değişiklikler ile birlikte hem fan hesapları hem de sahte hesaplar kısıtlanıyor. Kararın 23 Ağustos 2023 itibariyle uygulanacağı belirtildi. Alınan kararın kullanıcı deneyimini geliştirmek amaçlı olduğu belirtildi.

Kanalın taklidini yaparak videoları kendi hesaplarına aktaran kanalların silinmesi adına YouTube’un aldığı karar ile kullanıcılar artık ana hesaplardan istedikleri içeriklere ulaşabilecek. Gerçek kaynaklara ulaşılabilirliği arttırmak adına sağlanan bu uygulama taklit hesapların önüne geçecek.

youtube-fenomen-hesaplari-siliniyor.jpeg

TAKİPÇİ SAYILARINDA GERÇEKÇİ VERİLER

Alınan karar doğrultusunda sağlıklı video paylaşım ortamı oluşturulmasının yanı sıra gerçek hesaplar ayrıca reel takipçi sayılarını elde edebilecek. Fenomenler adına açılan sahte ve fan hesaplarının “Sahte hesap kategorisi”ne alınmasıyla birlikte popülerlik yarışında daha adil bir ortam, gerçek verilere erişim ve sağlıklı video paylaşım ortamı hedefleniyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz