SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

12. sınıfta devamsızlıktan kalma kalktı

Güncelleme: 19:43 - 07.12.2023
12. sınıfta devamsızlıktan kalma kalktı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, üniversite sınavlarına hazırlanan 12. sınıf öğrencileri için devamsızlıktan sınıfta kalma uygulamasının kalktığını duyurdu. Bu karar 81 il için de geçerli olacak.

CNN Türk’te katıldığı bir programda konuşan Milli Eğitim Bakanı Özer, 12. sınıf öğrencilerinin devamsızlıktan muaf olacağını açıkladı. Özer, “Rahat bir şekilde Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na hazırlansınlar.” dedi.

 

Bakanlığın her yıl bu kararı YKS’den sonra açıkladığını belirten Özer, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle bu yıl kararı sınavdan önce açıkladıklarını belirtti.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı, 17-18 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz