SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

20 – 55 yaş arasında olan vatandaşlar için başvurular yarın akşam sona erecek!

Yayınlanma:
20 – 55 yaş arasında olan vatandaşlar için başvurular yarın akşam sona erecek!

20 – 55 yaş arasındaki vatandaşlar için son dakika duyurusu yapıldı. Aktarılan son habere göre personel alımlarının hızla devam ettiği bugünlerde o sektör için alımların yarın sona ereceği ifade edildi. Ehliyeti olanları ilgilendiren ilana ilişkin detaylar haberimizde..

İŞKUR üzerinden yayımlanan son ilanın detaylarına göre Çorum Belediyesi personel alımına başladı. Otobüs kaptanı için yapılacak personel alımlarında detaylar belli oldu. Başvuruların 3 Nisan’da başladığı ve 6 Nisan’a kadar devam edeceği açıklandı. KPSS şartının aranmayacağı personel alımında ilk etapta 10 kişinin işe alınacağı belirtildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvuru bilgileri şu şekilde sıralandı:

Başvuru Tarihleri: 03.04.2024 – 06.04.2024

Başvuru Adresi: Başvurular sadece şahsen Çorum Belediyesi Kariyer ve İş Merkezine yapılacaktır. Farklı yollardan yapılan hiçbir başvuru dikkate alınmayacaktır.

Telefon: 0364 606 00 19

Alımların sezonluk olacağı ve 10 kişi olarak yapılacağı ifade edildi. İşe alınacak adayların toplu taşıma otobüsü kullanması ve şoförlük işinin yapılmadığı zamanlarda da birimlerde ihtiyaç duyulan işleri yapması gerektiği belirtildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru şartlarına göre adayların 20 – 55 yaş arasında olması gerektiği belirtildi. Tercihen erkek adayların işe alınacağı açıklanırken, en az ilkokul mezunlarının başvurabileceği belirtildi. Bunun dışındaki şartlar şu şekilde:

  • Tercihen ilgili meslekte veya toplu taşımada iş tecrübesine sahip olmak
  • D sınıfı ehliyete sahip olmak
  • SRC2 belgesine sahip olmak
  • Psikoteknik belgesine sahip olmak
  • Askerliğini yapmış olmak
  • Çorum’da ikamet etmek
  • Adli sicil kaydının olmaması
  • Emekliliğe hak kazanmamış olmak
  • Çalışmasına engel olacak bir rahatsızlığının olmaması

Belirtilen şartları taşıyan adaylar 6 Nisan tarihine kadar belirtilen kanallar üzerinden başvuru yapabilecek. Başvurusu onaylanan adaylar içim mülakat yer ve zamanının mail ve SMS ile bildirileceği belirtildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz