SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Bayram tatiliyle birleşmişti! Milli Eğitim Bakanı Tekin’den SON DAKİKA ARA TATİL açıklaması!

Yayınlanma:
Bayram tatiliyle birleşmişti! Milli Eğitim Bakanı Tekin’den SON DAKİKA ARA TATİL açıklaması!

Öğrenciler bu yıl hem ara tatili hem de Ramazan Bayramı tatilini bir arada geçirecek. Bayram ve ara tatilin birleştiği dönem öncesinde Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin tarafından önemli bir açıklama geldi. Bakan Tekin’in açıklaması ve detaylar haberimizde..

Bakan Tekin, bu yıl bayram tatili ile birleşen ara tatil için hem öğrencilere hem de öğretmenlere önemli bir mesaj gönderdi. Öğrencilerin kendilerini tatil boyunca geliştirmesi ve gelişimleri için zaman ayırmasını istedi. Peki, okullar ne zaman tatil olacak, bayram tatili sonrasında okullar ne zaman açılacak?

BAYRAM TATİLİ VE ARA TATİL BİRLEŞTİ

Konuya ilişkin Bakan Tekin, sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Bayram tatili ile birleşen haftalık ara tatilin bugün başladığını duyuran Bakan Tekin, tatil dönemi boyunca öğrencilerin kendilerine zaman ayırması gerektiğinin altını çizdi. Bayram dönemini arkadaşları ve aileleri ile huzur içerisinde geçirecek olan öğrencilerin tatil dönemi sonrasında okullarına dinlenmiş bir şekilde dönmelerini istedi.

“HEYECANLA BEKLİYOR OLACAĞIZ”

Öğrencileri tatil sonrasında okullarda heyecanlı bir şekilde bekleyeceklerini ifade eden Bakan Tekin, şunları söyledi:

“Bayram tatiliyle birleşen bir haftalık ara tatil bugün başlıyor. Tatilde kendinize ve gelişiminize zaman ayırmayı unutmayın. Bir huzur atmosferi olan bayramı ailenizle, arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle en iyi şekilde değerlendirmenizi, bu kısa arada ilginiz dahilinde okuyarak, dinlenerek ve şehrinizi tanıyarak geçirmenizi diliyorum. Sizleri tatil dönüşü okullarımızda büyük bir heyecanla bekliyor olacağız”

ÖĞRETMENLERİ DE UNUTMADI

Bakan Tekin, açıklamasının devamında öğretmenleri de unutmadı. “Yoğun bir zaman aralığını geride bıraktık. Ülkemizin maarif yolculuğunda en etkin gücümüz sizlersiniz. Yolumuzu aydınlatan fikirleriniz ve önerilerinizle ülkemizi daha müreffeh bir geleceğe taşıyacağız” diyen Milli Eğitim Bakanı, eğitim ailesine iyi tatiller diledi.

Öğrenciler için ara tatil ve bayram tatili 5 Nisan Cuma günü başlıyor. Tatil 12 Nisan Cuma günü sona erecek. Öğrenciler hafta sonunun ardından 15 Nisan Pazartesi günü derse başı yapacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz