SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Seçim sonrası İLK MÜJDE geldi! Erdoğan imzaladı 65 yaş şartı kaldırıldı tüm emeklilere HERKESE ÜCRETSİZ oldu

Yayınlanma:
Seçim sonrası İLK MÜJDE geldi! Erdoğan imzaladı 65 yaş şartı kaldırıldı tüm emeklilere HERKESE ÜCRETSİZ oldu

Seçim sonrası İLK MÜJDE geldi! Erdoğan imzaladı 65 yaş şartı kaldırıldı tüm emeklilere HERKESE ÜCRETSİZ oldu – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Ürettikleri Bazı Mal ve Hizmetlerden Ücretsiz veya İndirimli Faydalanacakların Tespitine İlişkin Karar (Karar Sayısı: 8301), 5 Nisan 2024 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Yayımlanan karar kapsamında 85 milyona seçim sonrası ilk büyük müjde verilmiş oldu. Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu açıklama ile Ramazan Bayramı tatili’ni idari izinle hafta sonu tatili ile birleştirmiş, toplam tatil 3,5 günden 9 güne yükseltmişti. Bayram tatilinin uzaması ile büyük bir hareketlilik yaşanırken Cumhurbaşkanı Erdoğan beklenen ikinci bayram müjdesini duyurdu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN 2. BAYRAM MÜJDESİ! HERKESE BEDAVA OLDU…

Bayram tatili nedeniyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de bazı toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanılmasına ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, 6 Nisan 2024 Cumartesi saat 00.00’dan 15 Nisan 2024 Pazartesi saat 07.00’ye kadar yap-işlet-devret projeleri hariç Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden vatandaşlar ücretsiz faydalanabilecek.

Ayrıca 10 Nisan Çarşamba günü saat 00.00’dan 12 Nisan Cuma günü saat 00.00’a kadar Başkentray, Marmaray, İZBAN Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı, Gayrettepe-İst. Havalimanı-Arnavutköy-Metro hattı seferleri ile belediyeler ve bunların kurdukları birlik müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri ücretsiz olacak. 23 Nisan’da bazı toplu taşıma araçları ücretsiz olacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Başkentray, Marmaray, İZBAN Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı, Gayrettepe-İst. Havalimanı-Arnavutköy-Metro hattı seferleri ile belediyeler ve bunların kurdukları birlik müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri ücretsiz olacak.

TOPLU TAŞIMA HİZMETLERİ BAYRAM BOYUNCA SADECE 65 YAŞA DEĞİL HERKESE BEDAVA OLDU! 

Alınan karar kapsamında 10 Nisan Çarşamba günü 00:00’dan itibaren başlamak üzere 12 Nisan Cuma günü saat 00:00’a kadar belirtilen metro hatları ve toplu taşıma hizmetleri 85 milyonun tamamına ücretsiz olarak sunulacak. Böylelikle vatanaşlar tatil boyunca ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlanarak gönüllerince gezme imkanı bulacaklar…

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz