SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Beyaz Saray’da Uyuşturucu Skandalı

Güncelleme: 19:34 - 07.12.2023
Beyaz Saray’da Uyuşturucu Skandalı

Yapılan ilk incelemede uyuşturucu madde olduğundan şüphelenilen maddenin, laboratuvarda yapılan detaylı testler sonucunda gerçekten kokain içerdiği kesinleşti. Resmi açıklama henüz yapılmazken, Başkan Joe Biden’ın olay sırasında Beyaz Saray’da olmadığı belirtildi.

2 Temmuz’da gerçekleşen olay, itfaiye ve polis ekiplerinin Beyaz Saray’a yönlendirilmesine neden oldu. Şüpheli maddenin az miktarda olduğu ve Beyaz Saray’da rutin kontroller sırasında bulunduğu öğrenildi. Washington DC İtfaiye Sözcüsü Vito Maggiolo, olayın, Beyaz Saray’da yüksek güvenlik alarmına ve kısa süreli tahliyeye neden olduğunu ifade ederek, maddenin tehdit oluşturmadığını doğruladı.

ABD Gizli Servisi yetkilileri, maddenin ne olduğunu belirlemek üzere detaylı araştırmaya devam ediyor. Gizli Servis İletişim Şefi Anthony Guglielmi, maddenin testlerden geçirildiğini ve nasıl Beyaz Saray’a girdiğini araştırdıklarını açıkladı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz