SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

Bu Hafta Borsada KTLEV ve AGROT Çok Kaybettirdi

Geçtiğimiz hafta BIST 100 Endeksi haftalık bazda yüzde 0,15 getiri sağlasa da, pek çok hisse düşüşünü sürdürdü. Bu hafta borsada KTLEV ve AGROT çok kaybettirdi.

Yayınlanma:
Bu Hafta Borsada KTLEV ve AGROT Çok Kaybettirdi

Borsa İstanbul’da ilk günleri iyi, son günleri ise kötü bir hafta geride kaldı. Alıcılı başlayan hafta, satıcılı şekilde sona erdi. Pek çok hissenin yerinde saydığı haftayı derin düşüşlerle geçiren hisseler de mevcuttu. Özellikle bu hafta KTLEV ve AGROT hisse yatırımcısına çok kaybettirdi. AGROT ve KTLEV başta olmak üzere, yatırımcısına geçtiğimiz hafta kayıp yaşatan hisselere ve haftalık düşüş oranlarına Arz Takvimi takipçileri ile birlikte göz atalım…

Bu Hafta Borsada KTLEV ve AGROT Çok Kaybettirdi – 26 Mayıs 2024

20 Mayıs Pazartesi ile 24 Mayıs Cuma günü arasında yatırımcısına zarar ettiren hisseler ve kayıp oranları yüksekten düşüğe doğru şu şekilde oldu:

İLGİLİ HABER FTSE Russell AGROT, TABGD, MARBL, MEKAG, MHRGY ve BEGYO’yu Endekse Alıyor
Geçtiğimiz hafta BIST 100 Endeksi haftalık bazda yüzde 0,15 getiri sağlasa da, pek çok hisse düşüşünü sürdürdü. Bu hafta borsada KTLEV ve AGROT çok kaybettirdi.
  • Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş. – KTLEV hisse yüzde 40,21 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 57,95 TL’den kapattı. Gördüğü en yüksek seviye 202 TL olan KTLEV, zirvesinin neredeyse 4’te 1’ine indi.
  • Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. – AGROT hisse yüzde 33 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 20,90 TL’den tamamladı. Gördüğü en yüksek seviye 47,24 TL olan AGROT, zirvesinden yüzde 60 civarında geri çekildi.
  • Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş. – ZEDUR hisse yüzde 30 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 13,41 TL’den kapattı.
  • Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş. – SKYMD hisse yüzde 25 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 12,28 TL’den kapattı.
  • Artemis Halı A.Ş – ARTMS hisse yüzde 21,15 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 41,68 TL’den tamamladı.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

  • Dardanel Önentaş Gıda Sanayi A.Ş. – DARDL hisse yüzde 20 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 6,74 TL’den kapattı.
  • Garanti Faktoring A.Ş. – GARFA hisse yüzde 19 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 28,94 TL’den kapattı.
  • Atlantis Yatırım Holding A.Ş. – ATSYH hisse yüzde 18 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 47,96 TL’den tamamladı.
  • Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. – EUPWR hisse yüzde 17 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 120,20 TL’den kapattı.
  • Türk İlaç ve Serum Sanayi A.Ş. – TRILC hisse yüzde 17 oranında düşüş kaydettiği son 5 işlem gününün ardından haftayı 29,82 TL’den tamamladı.

KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz