SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

Dogecoin’de Büyük Transfer ve Fiyat Dalgalanmaları Görüldü

Son zamanlarda Dogecoin'de yaşanan fiyat dalgalanmalarının ardında, önemli bir miktarda tokenin merkezi bir borsadan çıkış yapması yatıyor.

Yayınlanma:
Dogecoin’de Büyük Transfer ve Fiyat Dalgalanmaları Görüldü

Dogecoin (DOGE), son birkaç gündür önemli fiyat düşüşleriyle karşı karşıya kaldı. Bu düşüş, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi diğer büyük kripto varlıkların genel piyasa gerilemesiyle eşzamanlı olarak gerçekleşti.

Ancak, büyük bir yatırımcının merkezi bir borsadan büyük bir işlem gerçekleştirmesinin ardından, DOGE’un fiyatının uzun süre düşüş yaşamayabileceği düşünülüyor. Zincir üstü bir veri izleyicisinin işaretlediği transfer, DOGE topluluğunda spekülasyonlara yol açtı ve fiyatın yükseliş işareti olabileceği düşünülüyor.

Whale Alert’in verilerine göre, önemli miktarda Dogecoin, Robinhood borsasından çıkış yaptı. Geçen gün, Dogecoin blok zincirinde, kripto ticaret platformundan 26 milyon dolardan fazla bir miktara denk gelen 150 milyon DOGE token transferi tespit edildi.

dogecoinde-buyuk-transfer-ve-fiyat-dalgalanmalari-goruldu

DOGE birkaç gündür düşüyor

Bu transferin, balina denilen önemli miktarda kripto para birimine sahip etkili kuruluşlar veya bireyler tarafından gerçekleştirildiği düşünülüyor. Balinalar, genellikle varlıklarını uzun vadeli olarak saklarlar, bu da kripto piyasasına olan güvenlerini yansıtabilir.

Bununla birlikte, bazı yatırımcılar hemen sonra tokenlarını çekerler, bu da fonların borsalardan çıkışının yeni birikim sinyali olabileceğini gösterebilir. Bu tür hareketler, kripto piyasasında hareketli zamanların habercisi olabilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz