SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

Agrotech (AGROT Hisse) Kripto Para Borsası Bitplus Açtı

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. daha önce duyurduğu konuda yeni bir KAP bildirimi geçti. Agrotech (AGROT hisse) kripto para borsası Bitplus açtı.

Yayınlanma:
Agrotech (AGROT Hisse) Kripto Para Borsası Bitplus Açtı

Geçtiğimiz yıl halka arzı gerçekleştirilen Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş.’nin, farklı sektörlere yatırımı devam ediyor. Firma tarafından daha önce yapılan duyuru ile, kripto para sektörüne yatırım yapılacağı deklare edilmişti. Bu doğrultuda “kripto para borsası” açma kararı alan Agrotech, yeni aya bu konuda yeni bir KAP bildirimi ile “merhaba” dedi. Agrotech (AGROT hisse) kripto para borsası Bitplus açtı. Şirketten yapılan açıklamanın detaylarına Arz Takvimi takipçileri ile birlikte göz atalım…

Agrotech (AGROT Hisse) Kripto Para Borsası Bitplus Açtı

Varlıkların dijitalleştirilmesi ve tokenizasyonu konusunda global çapta son yıllarda büyük bir hızla yol alınıyor. Blockchain teknolojisi ile farklı bir noktaya giden teknoloji, bu sektörde ayrı bir finansal dünyanın ortaya çıkmasını da sağladı. Kripto para piyasaları, son yıllarda artan hızla büyürken, Türk şirketleri de bu alana ilgi göstermeyi sürdürüyor. Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş de kripto para sektörüne yatırım yaptığını ve bu alanda bir borsa kuracağını Mayıs ayı başında duyurmuştu.

Haziran ayı başında ise ilgili borsanın kurulduğuna dair firmadan yeni KAP bildirimi geldi. Bitplus ismi ile devreye giren kripto para borsasının 6,93 milyar adet coin ile şirket uhdesinde işlemlere başlatıldığı kaydedildi. Agrotech, “Dubai VARA (Virtual Assets Regulatory Authority) token regülasyonu” içerisinde Bitplus markası ile yer alarak bu alanda global çapta bir oyuncu olmak istediğini de vurguladı.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Ülkemizdeki Yasal Düzenleme ile Kripto Para Sektörüne İlgi Artacak!

Agrotech’den yapılan açıklamada, Mayıs ayı sonunda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kripto varlıklara ilişkin düzenlemeleri içeren Kanun teklifinin Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildiği de hatırlatıldı. Bu düzenlemenin yasalaşması ile birlikte kripto para sektörüne olan ilginin artmasının beklendiği ve Bitplus markasıyla Agrotech’in de bu sektörde yerini aldığı deklare edildi.

Agrotech (AGROT Hisse) Kripto Para Borsası Bitplus Açtı

Agrotech (AGROT Hisse) Kripto Para Borsası Bitplus Açtı

Yapay Zeka ve Kripto da Global Çapta Trilyonlarca Dolarlık Büyüklük ile Potansiyel Her Geçen Gün Artıyor!

McKinsey ve Boston Consulting Group gibi şirketlerin yapay zeka da trilyonlarca dolarlık büyüklük ön gördüklerini de açıklamasında belirten Agrotech, bu alana da yatırım yapılacağını belirtti. Şirket, gerek kripto para piyasasından ve gerekse yapay zeka pazarından, global çaptaki pastadan payına düşeni almayı hedefliyor.

AGROT KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz