SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

Enflasyon Endişeleriyle Şirket Bilançoları Takip Ediliyor

Yatırımcılar, enflasyon endişelerine rağmen, Otokar, Kuzey Boru ve Ford Otosan gibi önde gelen şirketlerin 2023 bilançolarını merakla bekliyor.

Yayınlanma:
Enflasyon Endişeleriyle Şirket Bilançoları Takip Ediliyor

Yatırımcılar, enflasyon endişeleriyle uğraşırken, şirketlerin açıkladığı bilançoları yakından takip ediyorlar. Bu hafta içinde Otokar, Kuzey Boru ve Ford Otosan gibi önemli şirketlerin 2023 bilançoları açıklanacak. Yatırımcılar, bu şirketlerin son çeyreğe ait finansal raporlarını inceleyerek karlılık, esas faaliyet karı, aktif büyüme ve net kar büyümesi gibi faktörleri değerlendiriyorlar.

enflasyon-endiseleriyle-sirket-bilancolari-takip-ediliyor

İLGİLİ HABER LMKDC, OBAMS, MOGAN, MEGMT, PATEK, ALVES, AVPGY, BORSK ve ARTMS BIST 500’e Giriyor
Yatırımcılar, enflasyon endişelerine rağmen, Otokar, Kuzey Boru ve Ford Otosan gibi önde gelen şirketlerin 2023 bilançolarını merakla bekliyor.

Mega Metal yüzde 92,48 aktif büyüme gösteriyor

Aynı zamanda, hisse performansları ve beklentilerin fiyatlanması gibi gelişmeler de izleniyor. Mega Metal gibi bazı şirketler, yüzde 92,48 aktif büyüme ve yüzde 267,4 net kar büyümesi gibi dikkat çekici sonuçlarla öne çıkıyor. Özellikle halka arz edildikten sonra hisse senedi değeri büyük artışlar gösteren şirketler, yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Garanti Faktoring gibi diğer şirketler de yüzde 219,30 esas faaliyet karı büyümesi ve yüzde 197,96 net kar büyümesiyle dikkat çekiyor. Arena Bilgisayar gibi bazı şirketler ise yılbaşından bu yana önemli artışlar gösteriyor. TAV Havalimanları, Katılımevim, Ulusal Faktoring ve Vakıf Finansal Kiralama gibi şirketlerin hisse senedi değerleri de belirgin şekilde artış göstermiştir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz