SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

Gelecek Hafta 9 Hissenin Cezası Bitecek!

Üzerinde volatilite bazlı tedbir kapsamında kısıtlamalar bulunan 9 hissenin bu yaptırımlarının süresi doluyor. Gelecek hafta 9 hissenin cezası bitecek; işte o hisseler!

Yayınlanma:
Gelecek Hafta 9 Hissenin Cezası Bitecek!

Yatırımcılar tarafından en çok dile getirilen soruların başında “hissenin cezası ne zaman bitecek” suali geliyor. Borsa İstanbul yönetiminin “volatilite bazlı tedbirler” uyarınca şirket paylarına uyguladığı yaptırımlar, yatırımcılar tarafından “ceza” olarak tanımlanıyor. Bu nedenle, hissedeki cezanın ne zaman biteceği de sıklıkla yöneltilen sorulardan oluyor. İçeriğimizde, Arz Takvimi takipçileri için gelecek hafta cezası bitecek 9 şirketi ve hisseyi derledik, işte detaylar…

Gelecek Hafta 9 Hissenin Cezası Bitecek!

27 Mayıs Pazartesi günü ile başlayacak ve 31 Mayıs Cuma günü ile sona erecek önümüzdeki haftada üzerindeki volatilite bazlı tedbirleri kaldırılacak hisseler gün be gün şu şekilde olacak:

27 Mayıs 2024 Pazartesi Günü Cezası Bitecek Hisseler

  • Dinamik Isı Makina Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. – DNISI hisse üzerinde bulunan kredili işlem yasağı kaldırılacak.
  • Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. – DITAS hisse üzerinde bulunan; kredili işlem yasağı ve brüt takas yeni haftanın ilk işlem gününde kalkacak.
  • Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. – AVTUR hisse üzerinde bulunan; kredili işlem yasağı, brüt takas ve emir paketi tedbiri sona erecek.
  • Consus Enerji İşletmeciliği ve Hizmetleri A.Ş. – CONSE hisse üzerinde bulunan kredili işlem yasağı kaldırılacak.
  • Sanica Isı Sanayi A.Ş. – Geçtiğimiz haftalarda bedelsiz sermaye artışı ile gündeme gelen SNICA hisse üzerinde bulunan kredili işlem yasağı bitecek.

29 Mayıs 2024 Çarşamba Günü Cezası Bitecek Hisseler

  • Creditwest Faktoring A.Ş. – CRDFA hisse üzerinde bulunan; kredili işlem yasağı hafta ortasında sona erecek.
  • Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. – Yeni halka arz olan hisseler arasında yer alan ODINE hisse üzerinde bulunan; kredili işlem yasağı ve brüt takas tedbiri bu hafta bitiyor.
Gelecek Hafta 9 Hissenin Cezası Bitecek!

Gelecek Hafta 9 Hissenin Cezası Bitecek!

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

30 Mayıs 2024 Perşembe Günü Cezası Bitecek Hisseler

  • Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş. – RYSAS hisse üzerinde bulunan; kredili işlem yasağı Mayıs ayı sonunda kalkmış olacak.
  • Viking Kağıt ve Selülöz A.Ş. – VKING hisse üzerinde bulunan; kredili işlem yasağı da Mayıs ayı ile birlikte geride kalacak.

KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz