SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Hadise Plajda Neden Saklandı! Perdenin Arkasından Çıkmadı

Güncelleme: 19:38 - 07.12.2023
Hadise Plajda Neden Saklandı! Perdenin Arkasından Çıkmadı

Bir derginin davetine katılmak için Hadise Açıkgöz, Bodrum’a hareket etti. Kaldığı otelin kabanasına girerek güneşlenen, ancak yüzünü göstermemek için adeta perdenin arkasından çıkmayan Hadise Açıkgöz bu hareketleri ile dikkat çekti. Denize girmeyen ve perdenin arkasından ayrılmayan Hadise’in hotelin beachinden çıkarken yanındaki erkek arkadaşının elini beline atması da dikkatlerden kaçmadı.

PERDENİN ARKASINDAN ÇIKMADI

Bodrum’a aldığı davet nedenli giden Hadise, kaldığı otelin beachinde görüntülendi. Ancak kabanaya girdikten sonra hotele dönene kadar hiç çıkmadı. Özel kabanasında güneşlenirken perdelerin arkasına adeta saklanan güzel şarkıcı yine de objektiflerden kaçamadı. Bodrum’da kaldığı hotelin beachinde hiç denize girmemesi ve kabanada perdelerin arkasından çıkmaması nedenini merak ettirdi.

hadise-denize-girmedi-perde-arkasinda-oturdu.jpg

Güneşin tadını çıkarmayı tercih ettiği düşünülen Hadise’nin hotele dönerken ise yanındaki erkek arkadaşının elini beline attığı görüldü.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz