SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Karşıyaka’nın 2019 Bütçesi 307 Milyon Lira!

Güncelleme: 20:38 - 07.12.2023
Karşıyaka’nın 2019 Bütçesi 307 Milyon Lira!

Gelecek yılın yatırım programını hazırlayan Karşıyaka Belediyesi, yeni dönem belediye bütçesini 307 Milyon 363 bin lira olarak belirledi. İnsan odaklı, sosyal belediyecilik anlayışını ortaya koyan bütçe rakamlarında, sosyal ve kültürel yatırımlara ağırlık verilirken, yeni yatırımlara da kapı aralandı. Yatırımda en büyük payı Fen İşleri Müdürlüğü aldı. 2019 yılının yatırım ve harcama bütçesi, Belediye Meclisi’nde onaylanarak kabul edildi.
 
“5 YILDA BÜTÇEYİ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANDIK”

Yeni dönem bütçesinin Karşıyaka’ya hayırlı olmasını dileyen Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar “2019 yılının Türkiye açısından ekonomik olarak nasıl geçeceğini hiç birimiz tahmin edemiyoruz. Ciddi zorluklar yaşıyoruz ve ekonomik olarak o zorlukları aşmanın mücadelesini veriyoruz. Ülkemizde genel bir kriz ortamı var. Umarım yeni yıl ekonomik açıdan daha iyi sonuçlar getirir. 5 yılda bütçeyi en verimli şekilde kullandık ve har vurup harman savurmadık. Umarım yeni bütçe, Karşıyakamızda güzel hizmetleri yapmamıza vesile olur.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz