SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Kurban Bayramı’nda Türkiye Genelinde Hava Durumu: İşte Günlük Tahminler

Güncelleme: 19:36 - 07.12.2023
Kurban Bayramı’nda Türkiye Genelinde Hava Durumu: İşte Günlük Tahminler

Bayramın ilk günü, ülke genelinde güneşli bir hava hakim olacak. Doğu Karadeniz’in doğusu, Doğu Anadolu’nun kuzeyi, Akdeniz Bölgesi’nin iç kesimleri, Afyonkarahisar ve Kütahya çevreleri ile Batı Karadeniz’in iç kesimleri ve İç Anadolu’nun kuzeybatısında ise yer yer yağış geçişleri görülecek.

İkinci gününde ise yurt genelinde güneşli ve sıcak bir hava etkili olacak. Batı Karadeniz, Marmara Bölgesi’nin tamamı, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ve Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda aralıklarla yağış bekleniyor. Bu yağışlar, Marmara, Batı Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda gök gürültülü sağanak şeklinde gerçekleşecek.

kurban-bayrami-hava-durumu2-min.jpg

Bayramın üçüncü gününde ise Türkiye genelinde açık ve güneşli bir hava etkili olacak. Ancak, Batı Karadeniz’in kıyı kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun kuzeyinde yağış geçişleri gözlemlenecek. Bu yağışlar da gök gürültülü sağanak şeklinde olacak.

Kurban Bayramı’nın dördüncü ve son gününde ise ülkenin büyük bir bölümünde güneşli ve açık hava etkisini sürdürecek. Orta ve Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde ise gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor.

Buna göre, bayram süresince en yüksek sıcaklık değerlerinin Ankara ve Antalya’da 30, Samsun’da 27, İstanbul’da 31, İzmir’de 34, Adana’da 33, Diyarbakır’da 38, Erzurum’da 27, Trabzon’da ise 26 derece civarında seyretmesi öngörülüyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz