SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Arşiv

Meclis 1 Ekim’e Kadar Tatil

Güncelleme: 19:28 - 07.12.2023
Meclis 1 Ekim’e Kadar Tatil

Resmî Gazete’de yayımlanan karara göre, TBMM’nin 15 Temmuz Cumartesi gününden başlayarak 1 Ekim Pazar günü saat 14.00’e kadar tatile girmesi kararı alındı. Bu karar Genel Kurul’un 14 Temmuz tarihli 16. birleşiminde kabul edildiği belirtildi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’n tatil ve ara verme sürecinde Dijital Mecralar ile Çevre komisyonlarının çalışmalarına devam edilmesi yönünde alınan kararlar, Resmî Gazete’de yayımlandı.

TBMM’nin kararlarına göre, Dijital Mecralar Komisyonu ve Çevre Komisyonu, TBMM’nin tatil ve ara verme sürecinde de çalışmalarını sürdürebilecek. Bu kararlar, TBMM Genel Kurulu’nun 14 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen 16. birleşiminde alındı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz