SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

PEKGY Tavandan Tabana Gitti! PEKGY Tabanda Kaç Lot Bekliyor?

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş hisseleri hareketli günler geçirmeye devam ediyor. Bugün, PEKGY tavandan tabana gitti! Peki, PEKGY tabanda kaç lot bekliyor?

Yayınlanma:
PEKGY Tavandan Tabana Gitti! PEKGY Tabanda Kaç Lot Bekliyor?

Geçtiğimiz Şubat ayında 37,5 TL ile şimdiye kadar ki görmüş olduğu en yüksek seviyeyi kayıt altına aldıran PEKGY hisse, Mart ayında da 35 lira civarından işlem görmekteydi. Bu noktadan sert şekilde düşüşe geçen PEKGY hisse, kısa sürede gerçekleştirdiği taban serisi ile 10 liranın altına kadar geri çekildi. Bu süreçte, firma tarafından geri alım programı açıklansa dahi, hisselerdeki düşüş durdurulamadı. PEKGY hisse Nisan ayında 7 lira civarına kadar düştükten sonra toparlanarak yeniden çift hanelere yöneldi. Bugün ise PEKGY tavandan tabana denilebilecek bir hareketle yatırımcılarını adeta şoka uğrattı. An itibariyle günün taban fiyatında olan PEKGY tabanda kaç lot satış bekliyor; Arz Takvimi takipçileri ile birlikte detaylara göz atalım…

PEKGY Tavandan Tabana Gitti! PEKGY Tabanda Kaç Lot Bekliyor?

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş hisselerinde 2 aydır devam eden volatilite hız kesmeden sürüyor. 35 lira civarından başlattığı düşüşle 7 lira seviyesine inen hisseler buradan kısa sürede primlenerek 12 liranın üzerine çıkmıştı. Bugün de seans açılışının ardından tavana yönelen PEKGY payları, tavana ramak kala gelen satışlarla geri çekilmeye başladı. Sert düşüşün ardından saat 10.40 dolaylarında devre kesen hissedeki düşüşü 15 dakikalık devre kesici arası da durduramadı.

İLGİLİ HABER PEKGY Neden Düşüyor, Ne Zaman Yükselecek 2024?
Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş hisseleri hareketli günler geçirmeye devam ediyor. Bugün, PEKGY tavandan tabana gitti! Peki, PEKGY tabanda kaç lot bekliyor?

Saat 11.11 dolaylarında bir kez daha devre kesiciye giren PEKGY payları, 2nci devre kesiciden sonra da düşmeye devam etti ve günün taban fiyatı olan 10,58 TL’ye indi. An itibariyle de bu noktadan işlem görmeyi sürdüren PEKGY tahtasında, tabanda 9 milyon lota yakın satış bekliyor. Bugün ki hacmi 160 milyon lotu aşan PEKGY, hacim sıralamasında da borsadaki 600’e yakın hisse arasında ilk 30’a girmiş durumda.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Günlük hacmi 2 milyar liraya yaklaşan PEKGY paylarındaki durum pek çok yatırımcının dikkatini çekerken, bir günde oluşan yüzde 20’ye yakın marj; yatırımcıların hisseye olan güvenini sorgulatacak düzeye geldi. Kısa sürede 35 liradan başlayan düşüşle 5 de 1’ine inen paylardaki değer kaybının bu denli volatilite ile devam etmesi, borsada sık karşılaşılan durumlar arasında yer almıyor.

PEKGY Tavandan Tabana Gitti! PEKGY Tabanda Kaç Lot Bekliyor?

PEKGY Tavandan Tabana Gitti! PEKGY Tabanda Kaç Lot Bekliyor?

PEKGY Hisse Yorum Analiz 2024: PEKGY Tekrar Yükselir mi?

Pek çok yatırımcının zararda beklediği PEKGY hissede yatırımcılar düşüşün ne zaman sona ereceğini merak etmekte. Hissenin haftalık teknik destek seviyeleri; 9 TL, 8 TL ve 7 TL olarak verilebilir. Bununla birlikte, hissedeki yüksek volatilite sona ermediği için; yatırımcıların işlem yaparken son derece dikkatli olmaları, riskten kaçınmaları, kademeli işlemlere özen göstermeleri, krediyle ve borçla işlem yapmamaya dikkat etmeleri faydalarına olabilir.

PEKGY KAP

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz