SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Borsa

TCELL, TKNSA ve ADEL Bilanço Açıklayacak

Borsa İstanbul’da bilanço dönemi tüm hızıyla devam ediyor. Yarın bilanço açıklayacağını daha önce deklare eden TCELL, TKNSA ve ADEL yatırımcıları heyecanlı.

Yayınlanma:
TCELL, TKNSA ve ADEL Bilanço Açıklayacak

2024 yılının Mart ayı devam ederken, halen şirketler 2023’e dair yıllık bilançolarını açıklamaya devam ediyor. Payları Borsa İstanbul’da işlem gören 600’e yakın şirketten halen önceki yılın bilançosunu kamuoyuna deklare etmeyen yüzlerce firma bulunuyor. Bu şirketler arasında bilanço açıklama tarihlerini önceden deklare edenler olduğu gibi, herhangi bir tarih belirtmeden bilançolarını KAP üzerinden beyan eden de pek çok şirket bulunuyor. TCELL, TKNSA ve ADEL bilanço tarihi olarak 20 Mart’ı belirleyen firmalar konumunda ve yarın itibariyle finansal verilerini kamuoyu ile paylaşacaklar.

TCELL, TKNSA ve ADEL Bilanço Verileri Yatırımcılar Tarafından Heyecanla Bekleniyor

20 Mart Çarşamba günü itibariyle bilanço açıklayacağını belirten 3 şirket;

  • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. – TCELL
  • Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş – TKNSA
  • Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş – ADEL

Bu şirketlerin haricinde tarih vermeksizin yarın itibariyle yıllık bilançolarını kamuoyuna deklare eden firmalar da olabilir.

En güncel borsa, hisse ve halka arz haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

TCELL Hisse Yorum Analiz 2024

Ülkemizin en büyük GSM operatörü konumunda bulunan Turkcell, telekomünikasyon şirketleri arasında önemli bir ağırlığa sahip. Bilançosu hakkında pek çok aracı kurumun beklenti yayımladığı Turkcell’den gelecek finansal veriler şirketin Borsa İstanbul’daki payları üzerinde şüphesiz etkili olacak.

TCELL, TKNSA ve ADEL Bilanço Açıklayacak

TCELL, TKNSA ve ADEL Bilanço Verileri Yatırımcılar Tarafından Heyecanla Bekleniyor

Güncel olarak 65 lira seviyesinde bulunan TCELL için sıralı destekler 60 lira ve 55 lira seviyesi olarak ifade edilebilir. Şirketin önemli direnç noktası ise güncel olarak 70 TL seviyesinde görünüyor. Zira TCELL paylarının hali hazırda gördüğü ATH’si de kayıtlarda 71,5 TL olarak yer alıyor.

TKNSA Hisse Yorum Analiz 2024

Teknoloji perakende mağaza zinciri Teknosa hissesi TKNSA güncel olarak 44 lira civarından işlem görmekte. Hissenin sıralı destek noktaları 42 TL, 40 TL ve 38 TL olarak verilebilir. Hissenin direnç seviyeleri ise 46, 48 ve 50 lira seviyeleri olarak dikkat çekiyor.

ADEL Hisse Yorum Analiz 2024

İyi bilanço açıklaması beklenen firmalardan biri konumunda bulunan Adel Kalemcilik’in BİST’teki payları son aylarda bir hayli hareketli durumda. 2023 ortasında 800 liranın üzerini gördükten sonra sert bir düzeltmeyle 300 lira civarına kadar geri çekilen hisse buradan yeniden toparlanarak 700 lira seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Güncel olarak 730 TL civarından işlem gören ADEL için açıklanacak bilanço, hissenin bundan sonraki yön tayini noktasında da önem arz ediyor. Hissenin sıralı desteklerinden bahsetmek gerekirse; 700 lira, 650 ve 600 lira seviyeleri verilebilir. Hissenin sıralı dirençleri de, 750 TL ve 825 lira olarak ifade edilebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz