SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Finans

XRP Adlı Coin Bir Anda Yüzde 20 Fırladı

Kripto analisti Dan Gambardello, Cardano'nun (ADA) mevcut fiyat hareketi üzerine yaptığı analizde, önemli fiyat seviyelerini vurgulayarak ADA'nın potansiyel yükselişine işaret ediyor.

Yayınlanma:
XRP Adlı Coin Bir Anda Yüzde 20 Fırladı

Kripto piyasasında Bitcoin’in 72 bin doları aşmasıyla birlikte birçok altcoinin de yükseliş eğilimi devam ediyor. Crypto Capital Venture’un kurucusu Dan Gambardello, bu ortamda Cardano ağının yerel para birimi ADA’nın mevcut fiyat hareketine ilişkin bir yükseliş analizi yaptı.

Gambardello, ADA’nın bu boğa döngüsünde iyi performans göstereceği fikrine katılmadığını açık bir şekilde ortaya koyarak, kripto para biriminin yükselişe geçmeden önce olması gereken yerde olduğunu vurguladı. ADA’nın yukarı yönlü bir sonraki hamlesinde 1,15 dolar ve 1,50 dolara kadar yükselebileceğini belirtti.

İLGİLİ HABER Ripple (XRP) İçin 3 Dolar Hedefiyle Ralli Bekleniyor
Kripto analisti Dan Gambardello, Cardano'nun (ADA) mevcut fiyat hareketi üzerine yaptığı analizde, önemli fiyat seviyelerini vurgulayarak ADA'nın potansiyel yükselişine işaret ediyor.

Kripto analisti, ADA’nın haftalık grafikte son kez bir kırılım yaptığı zaman kritik olan bir geri dönüş bölgesini vurgularken, bu açıklamayı yaptı. ADA’nın son kez patlamasından önce meydana gelen bu geri dönüş bölgesinin alt ucunda olduğunu iddia etti. Ayrıca, emir defterine bakarak, 1,20 dolar fiyat seviyesinde tarihsel olarak çok fazla ilgi ve piyasa katılımcısı olduğunu belirtti.

xrp-adli-coin-bir-anda-yuzde-20-firladi

ADA coin için 1,50 dolar beklentisi oluştu

Gambardello, ADA’nın mevcut fiyat hareketinden endişe duyanların korkularını yatıştırmaya çalıştı. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken, ADA’nın geride kalmasının tarihsel olarak normal olduğunu ve geçmiş döngülerden elde edilen verilere dayanarak ADA için bir hareketin yakın olduğunu öne sürdü.

ADA’nın henüz parabolik bir hareket yaşamamasının nedenlerini de açıkladı. Bitcoin’in 2021 boğa koşusunda yeni zirvelere ulaşmaya devam ettiği dönemde, Cardano’nun geride kaldığını ve Ocak 2021’in sonlarına kadar herhangi bir hareket yapmadığını belirtti. Ancak, “ADA çılgına döndüğünde” durumun birdenbire değiştiğini sözlerine ekledi.

Kripto analisti, ADA’nın “gecikme yaşadığına, ancak nihayet harekete geçtiğinde gerçekten çok güçlü bir şekilde hareket ettiğine” olan inancını yinelemeye devam etti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Arztakvimi.com.tr içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, arztakvimi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz